GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 14897337

nr 1489 7337

Värmefat

1800-tal, Kanton, Kina, nagg. Diameter: 25 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 12 september 2022
kl 20:43:36